Soundtrade Bookings

Artyści

Aktualności

 • marcov2single

  Marco V: Dwie nowości!

  Leganda muzyki klubowej, Marco V, cały czas zaskakuje produktywnością i jakością swoich wydawnictw. W ciągu ostatniego miesiąca wydał on dwa single, które zyskały dużą aprobatę sceny muzycznej.

 • kryder

  Nowy remix Krydera!

  Remix w wykonaniu Krydera został wydany 9 maja i zaledwie po czterech dniach od daty premiery jest w Top 5 najlepiej sprzedających się obecnie produkcji gatunku Progressive House!

 • c71137849a48d528edceeeb71ba254d3

  Nowość od Kyau & Albert!

  “Are You One Of Us” jest pierwszą produkcją z nadchodzącego, czwartego już w karierze albumu duetu Kyau & Albert, który zostanie wydany pod koniec 2014 roku.

 • image

  Toolroom & Karol XII & MB…

  Najnowsza produkcja polskiego duetu Karol XVII & MB Valence zatytułowana "Butterfly" ukazała się w Toolroom Records dowodzonym przez Marka Knighta.

Marco V + Christian Burns 25.03.2014

Współpraca dwóch tak świetnych artystów zawsze przynosi pozytywne efekty i utwór "Frozen Heart" jest doskonałym tego przykładem. Obydwaj panowie – Christian i Marco znowu udowodnili, że są jednymi z najważniejszych graczy w świecie EDM.

Więcej

Kryder dołącza do rosteru 23.03.2014

Brytyjski artysta Kryder dołącza do rosteru Soundtrade Bookings. Kryder w ciągu kilku lat stał się jedną z najjaśniejszych postaci sceny klubowej. wielki support od artystów takich jak Pete Tong, Calvin Harris, Laidback Luke, Tiesto, etc.

Więcej

Witamy na soundtrade.com! 20.03.2014

Z przyjemnością prezentujemy przestrzeń on-line agencji bookingowej Soundtrade Bookings. znajdziecie tutaj aktualny roster agencji, newsy związane z artystami, których reprezentujemy i kalendarz występów. Ponadto…

Więcej
Archiwum

Kalendarz

O nas

2

Agencja Bookingowa

Odpowiedzialni za niezliczone, międzynarodowe bookingi artystów z całego świata. Stoimy za bookingami ponad 300, światowej sławy nazwisk, takich jak ATB, Kaskade, Erick Morillo, Roger Sanchez, Felix da Housecat, Green Velvet, Armand van Helden, Laidback Luke, Dubfire, Mauro Picotto, Luciano, UMEK, Timo Maas, Kevin Saunderson, Pendulum, Sander van Doorn, Gareth Emery, Richard Durand, Showtek, Paul van Dyk i live actów takich jak Chicane, Infected Mushroom, The Bloody Beetroots, Emma Hewitt, Barbara Tucker, etc. Międzynarodowa sieć kontaktów i nieskazitelna reputacja czynią z nas, SONDTRADE BOOKINGS, rzetelnego partnera biznesowego.

Management Artystyczny

Jeden z najświeższych departamentów naszej firmy. Pozwalamy najbardziej utalentowanym artystom skupić się na tym co dla nich najważniejsze – produkowaniu muzyki. Natomiast naszą pracą jest nadanie odpowiedniego biegu ich karierom. Na co dzień mamy do czynienia z największymi wydawnictwami, w pełni zajmując się promocją. Mamy za sobą obecność naszych artystów w takich branżowych mediach jak DJ Mag (UK, Italy, Canada, USA), Mixmag, VIBE Magazine, Magnetic Mag jak i przyjacielskie stosunki z takimi firmami jak Be Yourself Music, Ministry of Sound, Suara, Toolroom, Agile, LouLou Records. ELECTROCITY MANAGEMENT jest tym, czego każdy utalentowany artysta potrzebuje w swoim życiu.

Info:
electrocitymanagement.com

Wydawnictwo

Wszystko rozpoczęło się z żądzy do eksploracji nowych przedsięwzięć. Przez lata organizacji Electrocity Festival, zdaliśmy sobie sprawę jak dużo przyjemności sprawia nam wprowadzanie w życie nowych pomysłów i rozwijanie ich na własny sposób. Tak oto powstały dwa wydawnictwa – ELECTROCITY i ELECTROCITY LIMITED, co pozwala nam wydawać szeroki wachlarz gatunków muzyki klubowej.

Info:
facebook.com/electrocitylabel
facebook.com/electrocitylimited

Organizator Eventów

Jesteśmy twórcami i założycielami jednego z najbardziej unikatowych eventów – ELECTROCITY FESTIVAL, który odbywa się co roku na terenie drugiego na świecie co do wielkości klasztoru (Klasztor Cystersów w Lubiążu, Polska). Do tej pory odwiedzony przez ponad 120'000 klubowiczów. Ta niepowtarzalna atmosfera i historia stojące za tym miejscem uczyniła festiwal jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń na świecie, na które co roku zapraszani są topowi artyści z całego świata.

Info:
facebook.com/electrocityofficial

Kontakt

Soundtrade Agency

c/o Soundtrade Bookings

c/o Electrocity Management

c/o Electrocity (label), Electrocity Limited

c/o Electrocity Festival


Bartoszów 7

59-241 Legnickie Pole

Poland


Tel: +48 515 195 576 (Polski, English)

Fax: +48 76 856 50 65


09.00 - 17.00 (UTC+01:00)